Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Puławy: Bijatyka pod barem. Klienci kontra policja

Utworzony przez xxx, 6 lutego 2011 r. o 17:54 Powrót do artykułu
Powinni zaostrzyć przepisy i naruszanie nietykalności na osobie policjanta wymierzać karę bezwzględnego wiezienia to by nauczyło pozostałych pieniaczy i zmusiło do myslenia. Szkoda,że mamy takie łagodne prawo, które czasem chroni bardziej przestępców niż policjantów...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
krzyś napisał:
ona już wyszła i ma się dobrze nawet jest na forum kilka wpisów wyżej o nicku Magdalena, szkoda że coś napisała bo przed wpisem miałem wątpliwości ale teraz już nie mam. jestem za policją
Dość szybko rozwiałeś swoje wątpliwości, ciekawe na jakiej podstawie !? Ta dziewczyna wyszła i tą dziewczyną jestem ja ! Możecie wszyscy myśleć co chcecie ! Nie obchodzą mnie Wasze opinie na temat tego czy słusznie dostałam czy nie ale dla sprostowania: w artykule policja stwierdziła ze dziewczyna którą zabrało pogotowie straciła przytomność po upadku z murku i NIE BRAŁA UDZIAŁU W ZAJŚCIU... hmmm ? od kiedy po upadku z murku ma się na ciele ślady od pałki policyjnej ? Nauczcie się czytać ze zrozumieniem a później wygłaszajcie swoje poglądy i oceniajcie ludzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jan napisał:
BRAWO POLICJA!!!! A TY PEWNIE JESTEŚ TEN CO PO DWÓCH PIWACH MYŚLI ŻE JEST PRAWDZIWYM FACETEM BO NA TRZEŹWO TO TYLKO KOBIETĄ W MĘSKIM CIELE. JESTEM BARMANEM I WIELOKROTNIE BYŁEM ŚWIADKIEM JAK TAKIE CWANIAKI ZACZEPIAJĄ WSZYSTKICH A JAK PRZYJEDZIE POLICJA TO PROWOKUJĄ I NIE DADZĄ NIKOMU DOJŚĆ DO SŁOWA I WYZYWAJĄ POLICJANTÓW ZA PLECÓW KOLEGÓW. NAJLEPSZE JEST TO ŻE JAK KILKU WYWIOZĄ TO RESZTA WYMYŚLA W LOKALU CO POWIEDZIEĆ ŻEBY BYŁO NA POLICJĘ. CO PRAWDA BOLI WYKOLEJEŃCU BO JAK MOŻNA INACZEJ NAZWAĆ CZŁOWIEKA KTÓREGO ZACHOWANIE ODBIEGA OD NORM SPOŁECZNYCH.
Myślę że nazywając go człowiekiem to trochę przesadziłeś. W Polsce chyba to tak w jedynym kraju na świecie są przestrzegane prawa człowieka. Ludzie zapominają że oprócz praw mają też obowiązki. Nie potrafią sie zachować. W kraju jest rozpusta ludzią sie wali w łbach. Mamy prawa człowieka ale trzeba odróżnić człowieka od bydlęcia, oni powinni mieć inne prawa i nie powinno sie ich traktować jak ludzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widze ze większość z wypowiadających się tutaj to albo psy albo je***e komuchy zachwalające jak to dobrze było za komuny. Dobrze było jak sie miało ciepłą posadkę, legitymacje PZPR i pałą po łbie nie dostawało. Co do tego zajścia to powiem tylko tyle, że z policją się nie wygra. Nie raz już widziałem albo słyszałem o rażących nadużyciach ze strony tej pseudo-instytucji co zazwyczaj rozchodziło się po kościach. Ręka rękę myje. Myślicie sobie, że w policji nie ma deb***i, to jesteście w grubym błędzie. Prewencja to 90% wykolejeńców i kretynów którzy lubią przyjebać pałą,upokorzyć i pokazać swoją władzę nad zwykłymi obywatelami. WISŁA PUŁAWY 100% CHWDP Trzymajcie się chłopaki!(koleżanka oczywiście też)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://www.youtube.com/watch?v=re4vaBDEQNI prosze obejrzec przesluchanie na policji...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
WISŁA PUŁAWY napisał:
Widze ze większość z wypowiadających się tutaj to albo psy albo je***e komuchy zachwalające jak to dobrze było za komuny. Dobrze było jak sie miało ciepłą posadkę, legitymacje PZPR i pałą po łbie nie dostawało. Co do tego zajścia to powiem tylko tyle, że z policją się nie wygra. Nie raz już widziałem albo słyszałem o rażących nadużyciach ze strony tej pseudo-instytucji co zazwyczaj rozchodziło się po kościach. Ręka rękę myje. Myślicie sobie, że w policji nie ma deb***i, to jesteście w grubym błędzie. Prewencja to 90% wykolejeńców i kretynów którzy lubią przyjebać pałą,upokorzyć i pokazać swoją władzę nad zwykłymi obywatelami. WISŁA PUŁAWY 100% CHWDP Trzymajcie się chłopaki!(koleżanka oczywiście też)
Widzę że nie źle jesteś popier***ony. Według ciebie to policja powinna przyjechać na interwencję dać sobie spuścić wpier*** i zakończyć no bo przecież nic jej nie wolno. Po drugi policjanci to wykolejeńcy i kretyni? Jesteś tak tępy że ustawa tego nie przewidziała!! Spróbuj sie dostać do pracy w policji, nawet nie wiesz jakie są wymagania ,jakie sie przechodzi testy. A teraz bez magistra to nie masz co startować. Więc trochę sie zastanów zanim coś napiszesz nie każdy ma jak ty wykształcenie podstawowe!! Szacunku trochę barani cycu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego wszystko tak uogólniacie? Nagle z bójki pod barem wysnuwacie wnioski, że sprawcy są z patologicznych rodzin, filozofujecie itp. Napewno nie jest tak, że wina leży po jednej stronie. Ale po co tak dyrastycznie używać przemocy przy zatrzymaniu?! Z tego co piszecie to jakieś 80% społeczeństwa jest dla Was bydłem- bo przecież mnóstwo Polaków pije alkohol w barach i głośno się bawi. I nie chce mi się wierzyć, że osoby wyrażające się o "sparawcach"- "bydlo" same nie używają alkoholu w sporych ilościach.. Sprawca zostal zawieziony na "rutynowe" badania.. Czy gdyby nie dostal policja musialaby to robic? Czy możecie użyć wyobraźni i choć przez chwile zastanowić się "co jeśli policja rzeczywiście nadużyła swojej władzy?" Rozważcie wszystkie możliwości a potem obrażajcie ludzi..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jasne ja słyszałem, że do prewencji to nawet profesorów nie chcą brać... ku*** tak jak wszędzie tak i w policji są kretyni. To, że mają władze nie oznacza, że można kogoś brutalnie pobić. Poza tym od władzy w głowach się ludziom p*****li i często jest tak w przypadku policjantów. Według Ciebie 100% z nich to aniołki tak? Wyjdź z domu czasami...świat nie jest taki kolorowy jak go w tv pokazują...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Puławska policja nadaje się na wieś. Dokładnie wiem co się tam zdarzyło.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dla mnie sprawa jest prosta- pijani czy nie pijani ważne że ludzie! Pomyślcie jaką szkode mogła wyrządzić 6 policjantom jedna drobna dziewczyna? Dlaczego uderzyli ją chociaż nie była dla nich zagrożeniem? Jakimi mężczyznami są, że muszą "bronić sie" w taki sposó przed KOBIETA? Wolne ŻARTY!
Tak na marginesie pragnę zauważyć, że na tych sześciu policjantów nie napadła jedna biedna i wątła dziewczynka, tylko około CZTERDZIESTU osób. A jeżeli ta wątła dziewczynka "dołożyła przypadkiem" swoją rączką po plecach któremuś z policjantów, no to już mamy art. 222 kodeksu karnego- naruszenie nietykalności cielesnej funkcjonariuszy publicznych. Wyobraźcie sobie taką hipotetyczną sytuację, że jednego mężczyznę atakuje czterdzieści kobiet. Pewnie każdą ma pocałować w rączkę i poprosić grzecznie: "ależ proszę mnie nie uderzać, to nieprzystoi!" Beznadziejne tłumaczenie się: "Jestem kobietą, więc jeśli nawet kogoś walnę, to ze względu na płeć nie możecie się przede mną bronić". Niestety, droga pani. Równouprawnienie niesie ze sobą równiez wszystkie negatywne konsekwencje zachowania. I to, że ktoś jest kobietą nie znaczy, że ma od razu immunitet. Jestem kobietą i czytając takie posty czuję się zażenowana.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
japa konie! nosili w szkole innym plecaki teraz sie poczuwaja bo dostalismy pale do reki i wszystko im mozna. tepe bez mozgu ubrane na niebiesko pajace!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hwdp napisał:
japa konie! nosili w szkole innym plecaki teraz sie poczuwaja bo dostalismy pale do reki i wszystko im mozna. tepe bez mozgu ubrane na niebiesko pajace!!!
łaaaaaaaaaaaaaaaa dobrze , nosili plecaki a teraz sie poczuwaja !!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Monika napisał:
Dość szybko rozwiałeś swoje wątpliwości, ciekawe na jakiej podstawie !? Ta dziewczyna wyszła i tą dziewczyną jestem ja ! Możecie wszyscy myśleć co chcecie ! Nie obchodzą mnie Wasze opinie na temat tego czy słusznie dostałam czy nie ale dla sprostowania: w artykule policja stwierdziła ze dziewczyna którą zabrało pogotowie straciła przytomność po upadku z murku i NIE BRAŁA UDZIAŁU W ZAJŚCIU... hmmm ? od kiedy po upadku z murku ma się na ciele ślady od pałki policyjnej ? Nauczcie się czytać ze zrozumieniem a później wygłaszajcie swoje poglądy i oceniajcie ludzi.
Skoro twierdzisz że wyszlaś to napisz w jaki sposób, opuścilaś szpital i czy faktycznie byłaś na ojomie jak twierdzą tu pewne osoby. Napisz też czy byłaś trzeźwa . Z tego co wiem to ze szpitala wyszłaś zaraz po przywieźieniu przez karetkę i to na własne zyczenie odmawiając badania twierdziłaś że nic ci nie jest. Śmię twierdzić że to nie pisze ta dziewczyna
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pomyślcie logicznie musieli to wymyślać na swoja obronę związana z tak drastycznym pobiciem dziewczyny która chciała pomoc nieprzytomnemu koledze. [/quote] Pewnie chciała mu udzielić fachowej pomocy przedmedycznej, ale się pomyliła i zamiast masażu serca koledze, zrobiła masaż pleców policjantowi [quote] Jeden z tych policjantów podobno zabił człowieka w wiezieniu i nie poniósł żadnej odpowiedzialności za to
Tak, oczywiście. Policjant odsiadywał wtedy wyrok za potrójne zabójstwo. A ten zabity przez niego człowiek miał ksywę "Kudłaty". Załatwił go nakrętką od solniczki, ale mu niczego nie udowodniono.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
aga napisał:
znając puławską, rozwydrzoną młodzież to sami łapy wyciągali i prowokowali. A wszystko dlatego że nienawidzą policji! a dlaczego nienawidzą??? odpowiedz jest jedna: bo ściga ich za przestępstwa aby nam, społeczeństwu żyło się lepiej. Głownie dilerzy i narkomani wypowiadaja słowa,, je*** policje" itp. W koncu Puławy to miasto narkomanów:/ Choć coraz ich tu mniej to nadal jeszcze ,,troche" jest i mam nadzieje że w przyszłości ta właśnie policja wyłapie wszystkich ludzi tego pokroju aby moje dziecko jak dorosnie nie miało styczności z takim bydłem!!! Policja jest po to aby nas chronić i nie jeden wypowiadający się źle na temat policji jeszcze zadzwoni pod 997 i poprosi tą własnie policje o pomoc. To są nikomu niewinni ludzie, wykonują swoj zawód ryzukując często własne życie..osierocają przez to często dzieci i zostawiając żony! Dlatego prosze o więcej szacunku dla POLICJI!!!
Kobieto jakie masz prawo oceniać ludzi których nie znasz - z tak ciasnym światopoglądem na pewno fantastycznie wychowasz swoje dziecko, pełne współczucie. To własnie z takich buchających nienawiścią rodziców biorą się agresywne dzieci - a dla Twojej wiadomości publiczne nazwanie kogoś bydłem jest karalne, z przjemnością wydrukuję Twój wpis i przekaże człowiekowi, który został poszkodowany, jak zgłosi przestępstwo zapewne uczynna POLICJA pomoże mu namierzyć Twoie IP
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
cyrus napisał:
To stawaj z nimi pod tym murem. Mogę z przyjemnością przelecieć po was seryjką...
Opamiętaj się człowieku, weź jakiś nerwosol czy inny uspokajacz. Z taką mentalnością jak powyżej to trzeba było iść do mafii a nie policji, no chyba że między obiema instytucjami różnicą jest jedynie kolor...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiedyś przypadkiem trafiłem do tego lokalu i kiedy żona stała na schodach rozmawiając z przyjaciółką nagle kilku wyrostków stwierdziło ze mogą ją przeciągnąć po żużlu za samochodem i zakopać w lesie. Spytaliśmy "bramkarzy" kto tu jest ochroną, stwierdzili że burmistrz miasta i kazali nam spier.... Byli to buraki po 18-20 lat pijani i naćpani szukający wrażeń. Lokal pierwsza klasa !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dariusz napisał:
łaaaaaaaaaaaaaaaa dobrze , nosili plecaki a teraz sie poczuwaja !!!!!!!!
Nosili plecaki ale sobie bo w przeciwieństwie co do niektórych chodzili do szkoły. Jak czytam niektóre komentarze to czasami mi jest wstyd że jestem Polakiem i że mamy takich durnych obywateli ale cóż głupoty się nie wyplewi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Beznadziejne tłumaczenie się: "Jestem kobietą, więc jeśli nawet kogoś walnę, to ze względu na płeć nie możecie się przede mną bronić". Niestety, droga pani. Równouprawnienie niesie ze sobą równiez wszystkie negatywne konsekwencje zachowania. I to, że ktoś jest kobietą nie znaczy, że ma od razu immunitet. oczywiście ale wielu wypowiadających się tu twierdzi że policja musiała to zrobić w obronie własnej. DLATEGO PYTAM CZY NIEWIELKA KOBIETA BYLA ZAGROŻENIEM DLA TYCH MĘŻCZYZN? czy podkreślam MUSIELI to zrobic?! nena mówisz, że jesteś kobieta, więc załóżmy,że Twoj mąż/chłopak/przyjaciel/ojciec jest bity i chcesz do niego podejsc(nie chodzi mi tu o rzucanie się na policjantów tylko zwykłe podejscie i ządanie wyjaśnien- co w gruncie rzeczy tez im będzie przeszkadzac)i dostajesz za to pałą. A potem tacy ludzie jak Ty jestes w tym momencie dla tej dziewczyny oceniają Cię, a wielu z nich nazywa k**wą.. przepraszam ale nie wierze, że byś się z tego powodu cieszyła. A PAMIETAJMY ZE TA DZIEWCZYNA WEDŁUG POLICJI NIE RZUCILA SIE NA POLICJANTA- WIEC SKAD BIERZECIE INFORMACJE ZE BYLO INACZEJ? chyba większość się zgodzi, że była jednym z "gapiów". A jeśli było pod tym barem te 40 osob na które wszyscy się powołują to pamiętajmy że jakie może być prawdopodobieństwo że 100% z nich brało czynny udział w obrażaniu policjantów?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
oczywiście ale wielu wypowiadających się tu twierdzi że policja musiała to zrobić w obronie własnej. DLATEGO PYTAM CZY NIEWIELKA KOBIETA BYLA ZAGROŻENIEM DLA TYCH MĘŻCZYZN? czy podkreślam MUSIELI to zrobic?! nena mówisz, że jesteś kobieta, więc załóżmy,że Twoj mąż/chłopak/przyjaciel/ojciec jest bity i chcesz do niego podejsc(nie chodzi mi tu o rzucanie się na policjantów tylko zwykłe podejscie i ządanie wyjaśnien- co w gruncie rzeczy tez im będzie przeszkadzac)i dostajesz za to pałą. A potem tacy ludzie jak Ty jestes w tym momencie dla tej dziewczyny oceniają Cię, a wielu z nich nazywa k**wą.. przepraszam ale nie wierze, że byś się z tego powodu cieszyła. A PAMIETAJMY ZE TA DZIEWCZYNA WEDŁUG POLICJI NIE RZUCILA SIE NA POLICJANTA- WIEC SKAD BIERZECIE INFORMACJE ZE BYLO INACZEJ? chyba większość się zgodzi, że była jednym z "gapiów". A jeśli było pod tym barem te 40 osob na które wszyscy się powołują to pamiętajmy że jakie może być prawdopodobieństwo że 100% z nich brało czynny udział w obrażaniu policjantów? [/quote] litości, człowieku, skoro jej chłopak był bity przez policję (z pewnością nie za niewinnośc) to ta lala może miec pretensje tylko do siebie za to ze zadaje się z bandziorami, normalni, młodzi ludzie nie maja zatargów z policją
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 6 z 9

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...